Dodaj do obserwowanych
Archiwalne
Szczurowa, Rynek 4

Opis

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej informują, że 39. KRAKOWSKI WIANEK - Przegląd Zespołów Regionalnych, Kapel, Instrumentalistów, Grup Śpiewaczych i Śpiewaków Ludowych im. Jędrzeja Cierniaka odbędzie się w dniach 21-22 maja 2022r. w Szczurowej.

Do udziału w Przeglądzie, który ma charakter konkursu Organizatorzy zapraszają: zespoły, grupy regionalne i śpiewacze, gawędziarzy, kapele ludowe, instrumentalistów, śpiewaków ludowych, mistrzów wraz z uczniami z regionu etnograficznego Krakowiaków Wschodnich w zasięgu byłego województwa tarnowskiego, a obecnie z powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego. Ponadto w konkursie wezmą udział - LAUREACI SPINKI KRAKOWSKIEJ - 2. Przeglądu Folklorystycznego im. Janiny Kalicińskiej dla Krakowiaków Zachodnich, którego Organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach.

Konkurs stanowi kwalifikację na: Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków, Drużbów i Starostów Weselnych SABAŁOWE BAJANIA w Bukowinie Tatrzańskiej w 2022 r., Małopolski Przegląd Obrzędów, Obyczajów i Zwyczajów Ludowych POGÓRZAŃSKIE GODY w Łużnej w 2023 r. i rekomenduje na Ogólnopolski Konkurs Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą w 2022 r.

ZGŁOSZENIA
Warunkiem udziału w Przeglądzie i przystąpienia do konkursu jest przesłanie pocztą mailową na adres: krakowskiwianek@mcksokol.pl do dnia 4 maja 2022r., do godz. 15:00 skanów czytelnie i dokładnie wypełnionych stosownych kart zgłoszeń lub bezpośrednie dostarczenie ich do biura konkursu, MCK SOKÓŁ – Biuro Organizacyjne, ul. Urszulańska 16, 33-100 Tarnów.

​Regulamin oraz karty zgłoszeń dostępna na stronie: https://mcksokol.pl/wydarzenie/39-krakowski-wianek


Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Lokalizacja

Szczurowa, Rynek 4
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Ukryj dodatkowe informacje o wydarzeniu Pokaż dodatkowe informacje o wydarzeniu
Telefon:
18534…
Wystawiany dokument sprzedaży:
Faktura VAT
Data ostatniej aktualizacji: 26.04.2022, 11:32

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
39. Krakowski Wianek
Rozrywka
Data:
21-22.05.2022
Wstęp:
wolny
Wydarzenie obejrzało już 1365 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać